dr Agnieszka Grabowska-Toś

radca prawny

Radca prawny, doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w obsłudze procesów inwestycyjnych, że szczególnym uwzględnieniem inwestycji deweloperskich.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

Pierwsze urodziny bloga:)

Agnieszka Grabowska-Toś13 marca 2016Komentarze (0)

blog dla deweloperow_29Kiedy ja korzystałam z uroków zimowego wypoczynku, mojemu blogowi stuknął właśnie rok.

Nie było z tej okazji tortu, ani dmuchania świeczek (słyszałam, że niektórzy blogerzy bardzo poważnie traktują takie blogowe rocznice :)), ale za to była lampka wina – w gronie moich najbliższych.  Muszę przyznać, że po całym dniu spędzonym aktywnie na nartach – smakowała wyjątkowo wybornie:)

Powiem szczerze, że nawet nie zdawałam sobie sprawy, jak szybko ten rok minął. Pamiętam, kiedy publikowałam mój pierwszy wpis na blogu i jakie towarzyszyły temu emocje. Zresztą udzieliły się one nie tylko mnie, ale także mojej rodzinie, no i oczywiście całej naszej Kancelarii. Mam wrażenie, jakby to było całkiem niedawno.

I choć zaczynałam moją przygodę z blogiem pełna obaw,  dziś wiem,  że to była bardzo dobra decyzja. Dostałam w tym czasie od Państwa wiele ciepłych słów, wiele interesujących komentarzy i maili, a nawet propozycji współpracy – za które wszystkim Państwu, bardzo dziękuję.

Cieszy mnie ogromnie  zainteresowanie, z jakim Państwo czytacie bloga, a najbardziej cieszy mnie to, że do niego wracacie. Największym Państwa zainteresowaniem cieszył się wpis pt. Ustalenie stron w postępowaniu o pozwolenie na budowę – obszar oddziaływania inwestycji oraz wpis pt. Decyzja ostateczna i prawomocna- pojęcia przydatne każdemu deweloperowi.

Natomiast najwięcej Państwa emocji wzbudził wpis pt. Deweloperze nie idź tą drogą, czyli o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności, ponieważ właśnie ten wpis komentowali Państwo najczęściej.

Skoro urodziny bloga – to chyba dobry czas  również na  małą refleksję.

Muszę Państwu powiedzieć, że dziś nie wyobrażam sobie, że mogłabym tak po prostu dać sobie z tym spokój i powiedzieć: „Cóż, to był właśnie ostatni wpis na blogu, żegnam się, do widzenia.” Ja po prostu bardzo lubię, to co robię, a jak coś się lubi  –  to trudno się z tym rozstać:)

I choć wiem, że moja aktywność tutaj, w ostatnim czasie, była trochę mniejsza, przez co mniej regularnie odpisywałam na Państwa komentarze i maile – to proszę mi wierzyć – naprawdę bardzo brakowało mi tych wszystkich pozytywnych emocji, jakie wiążą się z umieszczaniem kolejnych, nowych wpisów na blogu.

Przyczyna mojej  mniejszej obecności tu – na blogu –  jest jednak w pełni usprawiedliwiona:) Ale o tym, opowiem Państwu innym razem, bo to osobna historia….która zresztą zaczęła się właśnie od bloga… 🙂

A tymczasem mogę obiecać, że nadal będę dzielić się z Państwem moimi przemyśleniami i spostrzeżeniami dotyczącymi spraw, które z punktu widzenia każdego dewelopera – wydają mi się ważne. Mam nadzieję, że nadal będą Państwo ze mną, a lektura bloga okaże się dla Państwa nie tylko pomocna, ale również – po prostu ciekawa.

I tego właśnie bym sobie życzyła z okazji tych pierwszych urodzin:)

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

dr Agnieszka Grabowska-Toś

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: