dr Agnieszka Grabowska-Toś

radca prawny

Radca prawny, doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w obsłudze procesów inwestycyjnych, że szczególnym uwzględnieniem inwestycji deweloperskich.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

Pakiet startowy dla dewelopera

Agnieszka Grabowska-Toś22 stycznia 2024Komentarze (0)

Drodzy Czytelnicy!

Dzisiejszy wpis będzie nieco inny niż zwykle, bo okazja ku temu jest szczególna. 

Wiem, że wśród Was są osoby o wielkich sercach.❤️

Dlatego chciałam Was dzisiaj prosić o wsparcie akcji na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którą zaangażowałam się za namową mojej koleżanki mecenas Joanny Maj.

Wraz z Asią i naszym kolegą z Komitetu ds Nieruchomości przy Krajowej Izbie Gospodarczej Piotrem Jarzyńskim  postanowiliśmy, że wystawimy na aukcję wszystkie nasze dotychczasowe publikacje książkowe.

Ponieważ ich tematyka wiąże się z procesem inwestycyjnym i nieruchomościami, nazwaliśmy go PAKIETEM STARTOWYM DLA DEWELOPERA.

pakiet startowy dla dewelopera

Pakiet startowy dla dewelopera – co możecie wylicytować?

Pakiet startowy dla dewelopera zawiera 5 naszych publikacji:

1️⃣ Rewolucja w planowaniu przestrzennym. Nowe przepisy – której jesteśmy współautorami

2️⃣ Inwestycje budowlane w praktyce – pod redakcją Piotra Jarzyńskiego

3️⃣ Proces inwestycyjno-budowlany. Poradnik dla organów administracji i inwestorów – autorstwa Joanny Maj  i Anny Kuny-Kasprzyk

4️⃣ Legalizacja samowoli budowlanej – autorstwa Joanny Maj

5️⃣ Przekształcenie użytkowania wieczystego na cele mieszkaniowe. Pytania i odpowiedzi – autorstwa mojego i Piotra Wancke.

Każda z  książek, która wchodzi w skład Pakietu startowego dla dewelopera, przyda się na pewno przy realizacji inwestycji deweloperskich, co nie znaczy, że tylko oni mogą je kupić:)

Zapraszam Was serdecznie jeśli temat inwestycji jest dla Was ważny i jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę do wielkiego dzieła orkiestry.

Z naszych publikacji, które stanowią Pakiet startowy dla dewelopera dowiecie się m. in.

o szczegółach reformy planowania przestrzennego,

jak przeprowadzić od początku do końca proces inwestycyjno-budowlany i jak sobie poradzić, gdy w jego trakcie napotkacie na problemy,

czy po zrealizowaniu inwestycji mieszkaniowej dojdzie do przekształcenia z mocy prawa użytkowania wieczystego w prawo własności,

a gdy w czasie realizacji inwestycji odstąpicie, oczywiście niechcący, od projektu budowlanego – jak zalegalizować samowolę budowlaną.

I na koniec ważna INFORMACJA!

Prawdziwą gratką  Pakietu startowego dla dewelopera – niedostępną w regularnej sprzedaży jest nasza wspólna publikacja dla Rzeczpospolitej na temat reformy planowania przestrzennego, która cieszyła się Waszym szczególnym zainteresowaniem, jeśli chodzi o jej zakup.

O tej publikacji wspominałam Wam kilka tygodni temu.

Oficjalnie więc macie już tę możliwość i możecie ją kupić.

Obiecuję również, że nasze publikacje opatrzymy dla Was autografami i specjalną dedykacją.

Zapraszam serdecznie do licytowania! Wystarczy wejść na stronę naszej aukcji tutaj i zalicytować.😀

Zróbmy razem coś dobrego!❤️

dr Agnieszka Grabowska-Toś
radca prawny

***

Budowa budynku w granicy działki

Budowa budynku w granicy działki jest wyjątkiem od zasady, że powinien być on sytuowany w konkretnej, minimalnej odległości od granic działki budowlanej. 

W czasach, kiedy deweloperzy i inwestorzy coraz częściej wskazują na problemy związane z dostępnością działek pod zabudowę wielorodzinną, czy usługową, budowa takich budynków w granicy działki może okazać się jedynym rozwiązaniem, pozwalającym na realizację na niej konkretnej zabudowy [Czytaj dalej…]

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

dr Agnieszka Grabowska-Toś

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

    { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

    Dodaj komentarz

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

    Poprzedni wpis: