dr Agnieszka Grabowska-Toś

radca prawny

Radca prawny, doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w obsłudze procesów inwestycyjnych, że szczególnym uwzględnieniem inwestycji deweloperskich.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

Świętowanie czas zacząć!

Agnieszka Grabowska-Toś23 grudnia 20162 komentarze

swietaOkres świąteczny mam zawsze bardzo pracowity. I nie mam tu na myśli tylko mojej kuchni, ale przede wszystkim naszą kancelarię.

Dziwnym trafem, nagle wszyscy nasi Klienci chcą załatwić wszystko właśnie przed Świętami. Wszystko jest na już, na teraz, bo przecież za chwilę święta,  Efekt jest taki, że ciasta i inne świąteczne smakołyki muszę piec nocą:)

Ostatnie kilka dni upływało mi więc nie tylko na przygotowaniach do Świąt, ale przede wszystkim na załatwianiu różnych spraw, które – jak to zwykle bywa – oczywiście do łatwych nie należały. Muszę koniecznie o nich Państwu opowiedzieć, bo uważam, że  niektóre z nich są naprawdę interesujące. Proszę więc tu zaglądać:)

A tymczasem – pora zacząć świętować! Dla mnie to fajny czas, kiedy – mimo tej całej bieganiny, ostatnich zakupów, porządków i przygotowań, można się zatrzymać i po prostu pobyć z rodziną.

I właśnie takich Świąt Państwu życzę – spokojnych  i spędzonych z bliskimi, bez myślenia o pracy, bez polityki i bez Facebooka:)

Niech to będzie nasz czas…

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

dr Agnieszka Grabowska-Toś

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

  Kasia 24 grudnia, 2016 o 05:42

  Spokojnych Świąt i chwili wytchnienia 🙂

  Odpowiedz

  Agnieszka Grabowska-Toś 27 grudnia, 2016 o 21:51

  Pani Kasiu,
  bardzo dziękuję za życzenia!
  Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

  Odpowiedz

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: