Nie samym prawem żyje człowiek… czyli o przygotowaniach do Świąt

Agnieszka Grabowska-Toś20 grudnia 20174 komentarze

Rzadko dzielę się z Wami – Drodzy Czytelnicy tym, co lubię robić poza studiowaniem skomplikowanych spraw i rozwiązywaniem problemów prawnych naszych deweloperów. Dziś postanowiłam zrobić wyjątek, bo chyba czas jest ku temu dobry.  Święta za pasem, więc i mnie ogarnęło świąteczne zawodowe rozluźnienie. 🙂  Głowę mam już trochę zajętą gorączkowym poszukiwaniem ostatnich prezentów dla najbliższych oraz planowaniem wypieków i innych świątecznych przysmaków.

Wczoraj na przykład wraz z córką popełniłam pierniczki świąteczne. W tym roku zaszalałam z niebieskim. Pod względem kolorystyki, bardzo ładnie komponują się z naszym kancelaryjnym logo, prawda? 🙂 Moją specjalnością nie są jednak pierniki, lecz torty – zwłaszcza takie okazjonalne. W tym roku zaplanowałam tort makowy z konfiturą pomarańczową, ozdobiony polewą czekoladową i gwiazdkami z marcepanu. Mam nadzieję, że wyjdzie pięknie. Jeśli rzeczywiście się uda – to nie omieszkam się nim pochwalić. 🙂

Tak sobie myślę, że dobrze jest czasem wyskoczyć z tych eleganckich butów prawnika i wskoczyć w domowe kapcie, by zająć się czymś równie twórczym, co rozwiązywanie problemów prawnych. Tylko pozornie te dwie sprawy nie mają ze sobą nic wspólnego.

Przyznam się, że bardzo lubię ten przedświąteczny czas, nawet mimo tego, że wtedy zwykle jest bardzo dużo pracy w kancelarii. Bo dla mnie i moich wspólników, to przede wszystkim czas spotkań z naszymi pracownikami przy wspólnej kolacji, spotkań z klientami, zwłaszcza z tymi, z którymi jesteśmy od lat. To czas nie tylko składania sobie życzeń na Święta i na Nowy Rok, ale  przede wszystkim czas dziękowania za dotychczasowe zaangażowanie,  za zaufanie i za dobrą współpracę.

To niewątpliwie ważny czas dla naszych relacji z naszymi klientami i pracownikami. Dlatego staramy się o nikim nie zapominać w tych dniach.

Cieszy też to, że i nasi klienci pamiętają o nas i doceniają nasz wkład w ich sukcesy. Dziś, wraz z moją wspólniczką zostałyśmy zaproszone na wigilijne spotkanie organizowane przez jednego z naszych wieloletnich klientów – spółki deweloperskiej, która w ciągu ostatnich kilku lat bardzo się rozwinęła. Jesteśmy z niej dumni i cieszymy się widząc, jak z każdą kolejną inwestycją rośnie w siłę i jak się zmienia.

Tak… to bez wątpienia bardzo miły czas…

tegoroczna rodzinna twórczość:)

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 (12) 423 37 52e-mail: kancelaria@kancelariakst.pl

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Leszek 21 grudnia, 2017 o 08:25

Bardzo smakowity wpis 🙂 Radosnych Świąt Bożego Narodzenia Pani Mecenas 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Grabowska-Toś 21 grudnia, 2017 o 10:09

Dziękuję Panie Mecenasie!:)
Panu również życzę wszystkiego dobrego na Święta i na cały kolejny rok:)
Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz

Piotr 21 grudnia, 2017 o 15:15

Cudne te pierniczki. Macie we dwie z córcią talent. No a zrobienie tortu fiu fiu, mniam mniam. Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Grabowska-Toś 21 grudnia, 2017 o 20:12

Dzięki Piotr!:)
Zdrowych i spokojnych Świąt Ci życzę i szczęśliwego Nowego Roku.
Pozdrawiam!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Cieszę się, że zainteresował Cię mój wpis na blogu i chcesz s go komentować. Jeśli jednak tą drogą szukasz pomocy prawnej w swojej sprawie, to zapraszam Cię do skorzystania z moich usług w tym zakresie. Dane do kontaktu ze mną znajdziesz w zakładce Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem agnieszka.tos@kancelariakst.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: