dr Agnieszka Grabowska-Toś

radca prawny

Radca prawny, doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w obsłudze procesów inwestycyjnych, że szczególnym uwzględnieniem inwestycji deweloperskich.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

„Przekształcenie użytkowania wieczystego na cele mieszkaniowe- pytania i odpowiedzi” – już w księgarniach

Agnieszka Grabowska-Toś25 września 2019Komentarze (0)

Bardzo lubię niespodzianki 🙂 Kiedy wróciłam z urlopu, taka oto właśnie niespodzianka czekała na mnie na moim kancelaryjnym biurku: 3 egzemplarze autorskie mojej nowej książki pt. Przekształcenie użytkowania wieczystego na cele mieszkaniowe – pytania i odpowiedzi”, o której wspominałam ostatnio.

Cieszę się ogromnie, że pomimo wielu obowiązków i tych służbowych i tych prywatnych udało mi się znaleźć czas na jej napisanie. I muszę przyznać, że jestem z siebie naprawdę dumna, tym bardziej, że to już kolejna pozycja, której jestem współautorką 🙂

Dziękuję bardzo pomysłodawcy tego projektu – Piotrowi Wancke, który po raz kolejny namówił mnie do współpracy oraz naszej cierpliwej redaktorce Pani Renacie Maciejczak.

Książka już od kilku tygodni jest w księgarniach oraz na stronie Wydawnictwa C.H. Beck.  Dlatego parafrazując klasyka: koniec i bomba, kto nie czytał …….  ten powinien ją koniecznie kupić! 🙂

Serdecznie zapraszam!

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

dr Agnieszka Grabowska-Toś

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: