Mój komentarz do ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności już w sprzedaży!

Agnieszka Grabowska-Toś12 lipca 2016Komentarze (0)

2016-07-12 19 23 37 (003)Kilka dni temu otrzymałam z Wydawnictwa  C.H. Beck egzemplarze autorskie mojego Komentarza do ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Świeżutkie, jeszcze pachnące farbą drukarską:)

Muszę przyznać, że moment, kiedy otwierałam tę przesyłkę,  to była na pewno jedna z najbardziej emocjonujących chwil w moim życiu. W końcu nie co dzień wydaje się książkę pod własnym nazwiskiem:) Z jednej strony to była ogromna radość i satysfakcja, z drugiej zaś poczucie odpowiedzialności za merytoryczną zawartość tej książki.

To, że powstała ta książka, to niewątpliwie zasługa jej pomysłodawcy – Pana Piotra Wancke, któremu w tym miejscu bardzo dziękuję za to, że mnie namówił na to przedsięwzięcie. Ale tej książki nie byłoby także, gdyby nie ogromne wsparcie i wyrozumiałość moich Najbliższych i moich Wspólników.  Bardzo im za to dziękuję!

Książka jest już w sprzedaży. Można ją kupić w księgarni internetowej Wydawnictwa C.H. Beck oraz w księgarniach stacjonarnych. Jest też dostępna w programie prawniczym Legalis. Ci z Państwa, którzy mają dostęp do tego programu, mogą więc klikać do woli:)

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 (12) 423 37 52e-mail: kancelaria@kancelariakst.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Cieszę się, że zainteresował Cię mój wpis na blogu i chcesz s go komentować. Jeśli jednak tą drogą szukasz pomocy prawnej w swojej sprawie, to zapraszam Cię do skorzystania z moich usług w tym zakresie. Dane do kontaktu ze mną znajdziesz w zakładce Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem agnieszka.tos@kancelariakst.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: