dr Agnieszka Grabowska-Toś

radca prawny

Radca prawny, doktor nauk prawnych. Specjalizuje się w obsłudze procesów inwestycyjnych, że szczególnym uwzględnieniem inwestycji deweloperskich.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

Mój komentarz do ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności już w sprzedaży!

Agnieszka Grabowska-Toś12 lipca 2016Komentarze (0)

2016-07-12 19 23 37 (003)Kilka dni temu otrzymałam z Wydawnictwa  C.H. Beck egzemplarze autorskie mojego Komentarza do ustawy o przekształceniu prawa użytkowania wieczystego w prawo własności. Świeżutkie, jeszcze pachnące farbą drukarską:)

Muszę przyznać, że moment, kiedy otwierałam tę przesyłkę,  to była na pewno jedna z najbardziej emocjonujących chwil w moim życiu. W końcu nie co dzień wydaje się książkę pod własnym nazwiskiem:) Z jednej strony to była ogromna radość i satysfakcja, z drugiej zaś poczucie odpowiedzialności za merytoryczną zawartość tej książki.

To, że powstała ta książka, to niewątpliwie zasługa jej pomysłodawcy – Pana Piotra Wancke, któremu w tym miejscu bardzo dziękuję za to, że mnie namówił na to przedsięwzięcie. Ale tej książki nie byłoby także, gdyby nie ogromne wsparcie i wyrozumiałość moich Najbliższych i moich Wspólników.  Bardzo im za to dziękuję!

Książka jest już w sprzedaży. Można ją kupić w księgarni internetowej Wydawnictwa C.H. Beck oraz w księgarniach stacjonarnych. Jest też dostępna w programie prawniczym Legalis. Ci z Państwa, którzy mają dostęp do tego programu, mogą więc klikać do woli:)

 

W czym mogę Ci pomóc?

Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

Jeżeli potrzebujesz indywidualnej płatnej pomocy prawnej, to zapraszam Cię do kontaktu.

Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

dr Agnieszka Grabowska-Toś

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: