Inwestycje deweloperskie w czasie epidemii koronawirusa. Poradnik dla deweloperów

Agnieszka Grabowska-Toś17 czerwca 20202 komentarze

Wszystko wskazuje na to, że koronawirus pozostanie z nami na dłużej. Epidemiolodzy wieszczą kolejną falę epidemii, a rząd uprzedza, że wzrost zachorowań może zmusić go ponownie do wprowadzenia obostrzeń.

Być może jest to wizja pesymistyczna, jednak na temat epidemii i jej wpływu na działalność deweloperów trzeba spojrzeć realnie, tym bardziej, że wielu z Was na pewno już doświadczyło jej skutków.

Dlatego przygotowałam specjalnie dla Was bezpłatny poradnik (pobierz tutaj), który pozwoli Wam zorientować się, na jakie kwestie musicie zwrócić uwagę planując, realizując lub oddając do użytkowania inwestycję deweloperską w czasie epidemii. Poradnik już od kilku dni jest dostępny na blogu.

Jak zapewne wiecie, w związku z pandemią koronawirusa, zostało wprowadzonych szereg zupełnie nowych regulacji prawnych, które w istotny sposób zmieniają zasady postępowania przed organami wydającymi najważniejsze dla inwestycji deweloperskich decyzje administracyjne.

Stan epidemii rodzi też szereg konsekwencji w relacji każdego dewelopera z jego klientami, generalnymi wykonawcami oraz bankami.

Jakich?

Odpowiedzi na to pytanie znajdziecie w poradniku pt. “Inwestycje deweloperskie w czasie epidemii koronawirusa.” Mam nadzieję, że będzie dla Was pomocny.

Klikajcie i udostępniajcie, a jeśli będziecie mieć wątpliwości – zapraszam do kontaktu 🙂

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 (12) 423 37 52e-mail: kancelaria@kancelariakst.pl

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Piotr 18 czerwca, 2020 o 22:19

Super pomysł. Gratuluję Pani Mecenas:)

Odpowiedz

Agnieszka Grabowska-Toś 19 czerwca, 2020 o 10:03

Dziękuję bardzo:)

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Cieszę się, że zainteresował Cię mój wpis na blogu i chcesz s go komentować. Jeśli jednak tą drogą szukasz pomocy prawnej w swojej sprawie, to zapraszam Cię do skorzystania z moich usług w tym zakresie. Dane do kontaktu ze mną znajdziesz w zakładce Kontakt.

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem agnieszka.tos@kancelariakst.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: