Świętowanie czas zacząć!

Agnieszka Grabowska-Toś        23 grudnia 2016        2 komentarze

swietaOkres świąteczny mam zawsze bardzo pracowity. I nie mam tu na myśli tylko mojej kuchni, ale przede wszystkim naszą kancelarię.

Dziwnym trafem, nagle wszyscy nasi Klienci chcą załatwić wszystko właśnie przed Świętami. Wszystko jest na już, na teraz, bo przecież za chwilę święta,  Efekt jest taki, że ciasta i inne świąteczne smakołyki muszę piec nocą:)

Ostatnie kilka dni upływało mi więc nie tylko na przygotowaniach do Świąt, ale przede wszystkim na załatwianiu różnych spraw, które – jak to zwykle bywa – oczywiście do łatwych nie należały. Muszę koniecznie o nich Państwu opowiedzieć, bo uważam, że  niektóre z nich są naprawdę interesujące. Proszę więc tu zaglądać:)

A tymczasem – pora zacząć świętować! Dla mnie to fajny czas, kiedy – mimo tej całej bieganiny, ostatnich zakupów, porządków i przygotowań, można się zatrzymać i po prostu pobyć z rodziną.

I właśnie takich Świąt Państwu życzę – spokojnych  i spędzonych z bliskimi, bez myślenia o pracy, bez polityki i bez Facebooka:)

Niech to będzie nasz czas…

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Kasia Grudzień 24, 2016 o 05:42

Spokojnych Świąt i chwili wytchnienia 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Grabowska-Toś Grudzień 27, 2016 o 21:51

Pani Kasiu,
bardzo dziękuję za życzenia!
Serdecznie Panią pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem agnieszka.tos@kancelariakst.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: