2016 rok

Agnieszka Grabowska-Toś        02 stycznia 2016        Komentarze (0)

blog dla deweloperów_26Drodzy Czytelnicy!

Przed nami kolejny rok, a wraz z nim nowe zadania, nowe nadzieje i to co bardziej przyziemne, czyli nowe przepisy.

Już w najbliższych dniach na moim blogu pojawi się wpis o kolejnych istotnych dla deweloperów zmianach przepisów wchodzących w życie od 1 stycznia 2016 roku. Tym razem –  z zakresu prawa budowlanego. Jestem przekonana, że znajdą w nim Państwo wiele ciekawych informacji. W każdym razie, zapraszam do lektury:)

A tymczasem, życzę Państwu, by ten 2016 rok przyniósł Państwu wiele radości, satysfakcji i sukcesów. By udało się Państwu zrealizować wszystkie zamierzenia i plany, zarówno te biznesowe, jak i te osobiste i by w tej codzienności udało się znaleźć jak najwięcej chwil na odrobinę szaleństwa, zabawy i spontaniczności.

Wierzę, że mimo wszystko, to będzie dobry rok.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych Kania Stachura Toś z siedzibą w Krakowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem agnieszka.tos@kancelariakst.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: